Pamiątkowe upominki dla gości z okazji urodzin

Urodziny to znacząca impreza, dlatego powinno się przyzwoicie do nich przygotować. Należałoby jest zaszokować swoich gości szykownym upominkiem, jaki na pewno przyniesie uśmiech na każdą twarz. Produkowane przez nas, drewniane plakietki wyglądają kapitalnie, a włączony w nie magnes pozwala poprawniej je opisać.

Gadżety urodzinowe

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu dowolny grawerunek, a także staranne oraz dobre wykonanie. Do swoich wyrobów używamy wyłącznie najwyższej jakości drewna, które poddajemy dokładnej obróbce, żeby nadać mu estetyczny wygląd. Continue reading „Pamiątkowe upominki dla gości z okazji urodzin”

Urodzinowe podziękowania dla gości – polski produkt

Miłym gestem jest być wdzięcznym za przybycie na uroczystość. A impreza z okazji pierwszego roczku z pewnością kwalifikuje się do znaczących. Czasem niemniej jednak same słowne podziękowania nie wystarczą – wtenczas nienagannie sprawdzą się podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Nie jest to normalna kartka, niemniej jednak personalizowany towar w formie magnesu o kształcie serca – perfekcyjne fizyczne podziękowanie oraz pamiątka w jednym. Naturalnie magnesy jesteśmy w stanie personalizować, nanosząc na nie imię solenizanta, datę urodzin oraz wybrany wzór podziękowań.

urodziny

Uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia oferty.Do każdego podziękowania dodajemy bezpłatnie ozdobną kopertę, która uprości wręczanie podziękowań gościom. Continue reading „Urodzinowe podziękowania dla gości – polski produkt”